فروشگاه اینترنتی قرن 21 فروشگاه ما رابطی بین شما با سایتهای فروشگاهی محصولات مختلف میباشد tag:http://century21.mihanblog.com 2017-09-22T19:26:23+01:00 mihanblog.com قوانین موجود در برابر گرفتن آزادی از کودکان در حقوق ایران و مقایسه آن با قوانین بین المللی 2017-09-16T11:04:17+01:00 2017-09-16T11:04:17+01:00 tag:http://century21.mihanblog.com/post/1458 admin دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حقوق گرایش جزا و جرم شناسی با عنوان قوانین موجود در برابر گرفتن آزادی از کودکان در حقوق ایران و مقایسه آن با قوانین بین المللی دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حقوق گرایش جزا و جرم شناسی با عنوان قوانین موجود در برابر گرفتن آزادی از کودکان در حقوق ایران و مقایسه آن با قوانین بین المللی


]]>
طرح سرمایه گذاری طلایی 2017-08-31T11:13:09+01:00 2017-08-31T11:13:09+01:00 tag:http://century21.mihanblog.com/post/1456 admin طرح سرمایه گذاری طلاییطبق توافقات انجام شده در تلگرام شما میتوانید در ازای پرداخت مبلغ: 50/000/000 تومان در 15% سود فروش کانال ایده های اینترنتی با تیم تحقیقاتی دارابی مشارکت کنیدکه طبق بیلان فروش ماهیانه و محاسبات میزان سوددهی قابل پرداخت به مشارکت کننده مینیموم مبلغ: ده میلیون تومان و قابل افزایش تا 15 میلیون تومان مطابق با آمار فروش رسمی تیم تحقیقاتی دارابی محاسبه و واریز خواهد شد.رسید پرداخت و قرارداد همکاری پس از انجام پروسه پرداخت ایمیل خواهد شدادامه مطلب... طرح سرمایه گذاری طلایی

طبق توافقات انجام شده در تلگرام شما میتوانید در ازای پرداخت مبلغ: 50/000/000 تومان در 15% سود فروش کانال ایده های اینترنتی با تیم تحقیقاتی دارابی مشارکت کنید

که طبق بیلان فروش ماهیانه و محاسبات میزان سوددهی قابل پرداخت به مشارکت کننده مینیموم مبلغ: ده میلیون تومان و قابل افزایش تا 15 میلیون تومان مطابق با آمار فروش رسمی تیم تحقیقاتی دارابی محاسبه و واریز خواهد شد.

رسید پرداخت و قرارداد همکاری پس از انجام پروسه پرداخت ایمیل خواهد شد

ادامه مطلب...

]]>
بررسی اثر تبلیغات شفاهی بر انتخاب ایران به عنوان مقصد گردشگری 2017-08-15T13:04:38+01:00 2017-08-15T13:04:38+01:00 tag:http://century21.mihanblog.com/post/1455 admin بررسی اثر تبلیغات شفاهی بر انتخاب ایران به عنوان مقصد گردشگریدسته بندی: علوم انسانی » مدیریتفرمت فایل دانلودی:.docxفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 119 جزئیات و دریافتتحقیق حاضر با عنوان اثر تبلیغات شفاهی بر انتخاب ایران به عنوان مقصد گردشگریاز سری تحقیق های رشته مدیریت میباشد. این تحقیق در 119صفحه بافرمت Word (قابل ویرایش) در مقطع کارشناسی ارشد نگارش شده است و همچنین این تحقیق آماده چاپ و پرینت جهت استفاده دانشجویان می باشد. بررسی اثر تبلیغات شفاهی بر انتخاب ایران به عنوان مقصد گردشگریدسته بندی: علوم انسانی » مدیریت

فرمت فایل دانلودی:.docx

فرمت فایل اصلی: docx

تعداد صفحات: 119 
تحقیق حاضر با عنوان اثر تبلیغات شفاهی بر انتخاب ایران به عنوان مقصد گردشگریاز سری تحقیق های رشته مدیریت میباشد. این تحقیق در 119صفحه بافرمت Word (قابل ویرایش) در مقطع کارشناسی ارشد نگارش شده است و همچنین این تحقیق آماده چاپ و پرینت جهت استفاده دانشجویان می باشد.
]]>
بررسی اثر لذت جوئی و محیط فروشگاه بر خرید آنی آنلاین 2017-08-15T12:58:46+01:00 2017-08-15T12:58:46+01:00 tag:http://century21.mihanblog.com/post/1454 admin بررسی اثر لذت جوئی و محیط فروشگاه بر خرید آنی آنلاین خرید آنی بر آن دسته خریدهایی تأكید دارد كه مرزهای منطقی و متداول فرآیند خرید را درهم می شكند و بدون ارزیابی جایگزین های متعدد، پس از تأثیرپذیری فرد از نوعی محرك درونی یا بیرونی و در مدت زمانی بسیار كوتاه، رخ می دهددسته بندی: علوم انسانی » مدیریتتعداد مشاهده: 8 مشاهدهفرمت فایل دانلودی:.docxفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 167حجم فایل:1,836 کیلوبایت بررسی اثر لذت جوئی و محیط فروشگاه بر خرید آنی آنلاین

خرید آنی بر آن دسته خریدهایی تأكید دارد كه مرزهای منطقی و متداول فرآیند خرید را درهم می شكند و بدون ارزیابی جایگزین های متعدد، پس از تأثیرپذیری فرد از نوعی محرك درونی یا بیرونی و در مدت زمانی بسیار كوتاه، رخ می دهد

دسته بندی: علوم انسانی » مدیریت

تعداد مشاهده: 8 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.docx

فرمت فایل اصلی: docx

تعداد صفحات: 167

حجم فایل:1,836 کیلوبایت

]]>
بررسی و استخراج الگوریتم های آشکارسازی چند کاربره متمرکز و غیر متمرکز و مقایسه کارایی آن ها 2017-08-15T12:52:07+01:00 2017-08-15T12:52:07+01:00 tag:http://century21.mihanblog.com/post/1453 admin بررسی و استخراج الگوریتم های آشکارسازی چند کاربره متمرکز و غیر متمرکز و مقایسه کارایی آن هابررسی روش های مورد استفاده متداول برای آشکارسازی اطلاعات در سیگنالهایی می پردازیم که برآیند سیگنال هایی هستند که کاربران مختلفی در یک سیستم مخابراتی چند کاربره ارسال نموده اند. بررسی و استخراج الگوریتم های آشکارسازی چند کاربره متمرکز و غیر متمرکز و مقایسه کارایی آن ها

بررسی روش های مورد استفاده متداول برای آشکارسازی اطلاعات در سیگنالهایی می پردازیم که برآیند سیگنال هایی هستند که کاربران مختلفی در یک سیستم مخابراتی چند کاربره ارسال نموده اند.
]]>
دوره به روش من میلیونر شو 2017-08-14T11:42:40+01:00 2017-08-14T11:42:40+01:00 tag:http://century21.mihanblog.com/post/1452 admin دوره به روش من میلیونر شوتکمیل ترین و منحصر به فرد ترین دوره ثروت آفرینی و موفقیتدوستان خوبم سلامخیلی خوشحالم که یکبار دیگه این فرصت رو دارم که در کنار شما عزیزان باشم و در یک دوره استثنایی باهم همراه باشیم.دوست خوبم، من امین دارابی هستمادمین کانال میلیونرهای خودساخته، مدیر وب سایت میلیونرها، کارآفرین و تولید کننده محتواهای کسب درآمد و موفقیتقطعا با محصولات و عملکردهای تیم تحقیقاتی من آشنا هستین، اگه اولین بار هستش که با تیم ما آشنا شدین ازتون میخوام که مروری بر عملکردهای تیم ما در کانال تلگرا

دوره به روش من میلیونر شو

تکمیل ترین و منحصر به فرد ترین دوره ثروت آفرینی و موفقیت

دوستان خوبم سلام

خیلی خوشحالم که یکبار دیگه این فرصت رو دارم که در کنار شما عزیزان باشم و در یک دوره استثنایی باهم همراه باشیم.

دوست خوبم، من امین دارابی هستم

ادمین کانال میلیونرهای خودساخته، مدیر وب سایت میلیونرها، کارآفرین و تولید کننده محتواهای کسب درآمد و موفقیت

قطعا با محصولات و عملکردهای تیم تحقیقاتی من آشنا هستین، اگه اولین بار هستش که با تیم ما آشنا شدین ازتون میخوام که مروری بر عملکردهای تیم ما در کانال تلگرام و وب سایتمون داشته باشین و حتما حتما زندگینامه من رو در بخش مقالات وب سایت مطالعه کنید.

خب دوست خوبم بریم سراغ دوره…

در این دوره جدید و منحصر به فرد ، قصد دارم به شما دوست خوبم سیستمی رو آموزش بدم و اطلاعاتی رو در اختیارت بزارم که باعث شد خود من با همین روش ظرف مدت یکسال و سه ماه از وضعیت ورشکستگی و یکصد میلیون تومان بدهی نجات پیدا کنم و همچنین به وضعیت عالی مالی برسم و بتونم به خواسته هایی که داشتم برسم.

در این دوره قدرتمند شما این امکان ویژه رو داری که خود من شخصا کنارت هستم و در راه اندازی کسب و کاری که بهت آموزش میدم، مستقیم نظارت دارم و کمکت میکنم و تجربیاتی رو در سیستم کاریت لحاظ میکنم که از همون روزهای اول شروع کار به درآمد برسی، و امکانات اجرای اون رو که یک وب سایت حرفه ای هستش به همراه اپلیکیشن در اختیارت میذاریم ، و دامنه وب سایت به دلخواه خودت و به نام خودت ثبت میشه.

در این دوره ما روش هایی بسیاری رو به شما دوست خوبم آموزش میدیم و به اتفاق همدیگه اجراشون میکنم، وکارهایی که انجام میدیم دقیقا روش های کسب درآمدی خود من هستش و در حال حاضر هم با همین روش ها در حال کسب درآمد هستم.

شما پس از پایان دوره قادر خواهی بود که محصولات قوی خودت رو با هر موضوعی که بهش علاقه مند هستی به شیوه های مختلف و گوناگون به بازار عرضه کنی و در یک مدت کوتاه در بازاررقابت قرار بگیری و جزو بهترینها باشی.

قطعا بدون استفاده از تجربیات افراد موفق این روند ممکن نیست ، و با استفاده از آزمون و خطا مدت های زیادی رو از دست میدی و با شکست های زیادی رو به رو میشی.

اما الان این فرصت طلایی واست ایجاد شده که گام به گام با من پیش بری و رویاهاتو محقق کنی دوست خوبم.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی تنها یک بخش از آموزش های این دوره هست و در ادامه تکنیک های قدرتمندی رو برای کسب درآمد از تلگرام، استفاده از فریلنسرها، فروش یکسری از خدمات خاص که برای شما رایگان و یا با مبلغ بسیار اندک خواهد بود اما در بازار هدف، دارای محبوبیت بسیار زیاده و مشتریان آماده با پرداخت مبالغ باورنکردنی در انتظار همین خدمات هستند و شما ازاین روش ها هم در کنار کار اصلیت ، سودهای خیلی زیادی رو به دست میاری و خیلی زود تبدیل به یک فرد ثروتمند میشی که حتی تو تصورات خودت هم نبوده که بتونی با این دوره به این سقف درآمدی برسی.

و اما مطابق با قوانین همیشگی وب سایت ما که دارای مجوز از وزارت ارشاد با کد : ۱-۱-۷۱۶۵۲-۶۱-۴-۱ هستش، برای این دوره هم گارانتی در نظر گرفته شده ، که مطابق با این تعهد که در وب سایت ثبت شده، در صورتی که شما دوست عزیز تا یکدوره ۴۵ روزه به درآمد مطلوب نرسیده باشی ، (که جزو محالات هست این مورد) میتونی با ارسال یک ایمیل به مدیریت پشتیبانی انصراف بدی و کل مبلغ پرداختی به شما عودت شه. (در صورتی که شما برای اجرای روش ها و آموزش ها وقت نذاشته باشی (روزانه حداقل ۳ ساعت) و همگام با پشتیبانی پیش نرفته باشی انصراف پذیرفته نیست)

ما تمامی جوانب رو برای صد در صد به درآمد رسیدن شما، و اطمینان شما در نظر گرفتیم، و برای اولین بار بعد از دوره پول پارو کن، خود من در کنارتون هستم و در تمامی مراحل به اتفاق همدیگه کار خواهیم کرد.

در فصل های اول و دوم دوره ، ابتدا به مباحث موفقیت و نگرش و باورها میپردازیم ، چرا که ذهن شما باید برای ثروتمند مند شدن آماده باشه و با ایمان کامل و انرژی مثبت وارد سیستم کاری خواهیم شد.

در فصل های سوم و چهارم به صورت تخصصی و با جزییات آموزش هارو بررسی میکنیم و در فصل آخر بعد از انتخاب موضوع فعالیت شما و آماده سازی وب سایت و اپلیکیشن با عنوان مرتبط و ثبت دامنه به نام شما، به اجرای گام به گام روش های کسب درآمدی من میپردازیم و تمامی روش ها و تکنیک هایی که من ازشون کسب درآمد میکنم برای شما اجرا خواهد شد.

علاوه بر امکانات ویژه ای که شرح داده شد، هر هفته برای شما مقالات و فایل های ارزشمندی که مختص اعضای ویژه وب سایت هست و از آنها هزینه ماهیانه دریافت میشود، برای شما مدام العمر و هفتگی به صورت کاملا رایگان ارسال خواهد شد.

مشاوره اختصاصی با ما ساعتی ۳۵۰۰۰ تومان میباشد، اما برای شرکت کنندگان این دوره، مادام العمر استفاده از پشتیبانی و مشاوره با من رایگان خواهد بود.

همچنین برای تهیه دیگر محصولات وب سایت، ۳۵% کوپن تخفیف به شرکت کنندگان این دوره، ارایه میشود.

به دلیل نظارت و همکاری مستقیم من ، در تمامی مراحل، و به علت کمبود وقت، ظرفیت ثبت نام در این دوره بینظیر ، تنها برای ۳۰ نفر خواهد بود، و از همین لحظه ثبت نام ها بر روی سایت و کانال و دیگر صفحات مجازی ما آغاز شد.

دوست خوبم، از این فرصت طلایی و تکرار نشدنی استفاده کن و برای همیشه زندگی خودت و اطرافیانت رو رویایی و زیبا کن. با این دوره تضمینی میتونی به تمامی اهداف و خواسته هات و بیش از تصورات و رویاهات دست پیدا کنی.

هزینه یک وب سایت نظیر سایت خود من ، به علاوه طراحی و تولید محتوای سیو شده اولیه (بهینه سازی شده) که مورد تایید سایت گوگل و الکسا باشد، همچنین جذب ترافیک اولیه برای شروع درآمد، مبلغ: یک میلیون تومان حداقل هزینه خواهد داشت، و همچنین یک اپلیکیشن تخصصی متصل به وب سایت، که به وسیله پنل اختصاصی سایت اتوماتیک بروز رسانی شود، هم هزینه ای برابر با: سیصد و پنجاه هزار تومان ، در بردارد.

در واقع شما برای تهیه یک وب سایت حرفه ای، طراحی اولیه و یک اپلیکیشن باید مبلغ: یک میلیون و سیصد هزار تومان را بپردازید، و بدون هیچگونه آموزش، اطلاعات، تجربه و امکانات، به آزمون و خطا و صرف وقت بپردازید و هیچ تضمینی برای موفقیت یا شکست وجود نخواهد داشت.

ارزش این دوره ای که شما قصد شرکت در آنرا دارید بسیار بیشتر از مبالغ چهار و پنج میلیون تومانی است یا به عبارتی دیگر اصلا مبلغی ندارد به دلیل اینکه یک عمر برای شما ثروت آفرینی خواهد کرد.

اما با توجه به علاقه شخصی من به کارآفرینی و ایجاد کردن امکان استفاده اکثر افراد از تجربیاتم و روش های مدرن و کمک به وضعیت اقتصادی کشور تصمیم گرفتم با شرکت طراح وب سایت صحبت کنم و با استناد بر تعداد سفارشات و برگزاری دوره ها ازشون بخوام که کمارین مبالغ ممکن را لحاظ کنن و همچنین تیم خودم با در نظر گرفتن کمترین حد ممکن، بالاخره موفق شدیم مبلغ شرکت در دوره را : یک میلیون تومان اعلام کنیم.

مبلغی که حتی از ارزش امکانات دوره هم کمتر است ، آموزش ها و تجربیات هم به جای خود.

من در یکی از دوره هایی که شرکت کردم با موضوع موفقیت مبلغ: دو میلیون چهارصد و پنجاه هزار تومان پرداختم ، و در دوره ها و سمینار های دیگر هم مجموعا مبلغی نزدیک به چهارده میلیون تومان پرداخت کردم، و در حال حاضر قصد دارم مجموع تجربیاتم را به همراه امکانات ویژه، و یک وب سایت و اپلیکیشن حرفه ای به مبلغ: یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان در اختیار شما عزیزان بذارم.

ادامه مطلب...

]]>
مبانی نظری واکاوی مقایسه ای تنگه هرمز از نگاه کنوانسیون های بین الملل و حقوق ایران 2017-08-12T12:28:51+01:00 2017-08-12T12:28:51+01:00 tag:http://century21.mihanblog.com/post/1450 admin مبانی نظری واکاوی مقایسه ای تنگه هرمز از نگاه کنوانسیون های بین الملل و حقوق ایراندانلود مبانی نظری پایان نامه دوره کارشناسی ارشد حقوق گرایش بین الملل با عنوان واکاوی مقایسه ای تنگه هرمز از نگاه کنوانسیون های بین الملل و حقوق ایران  مبانی نظری واکاوی مقایسه ای تنگه هرمز از نگاه کنوانسیون های بین الملل و حقوق ایران

دانلود مبانی نظری پایان نامه دوره کارشناسی ارشد حقوق گرایش بین الملل با عنوان واکاوی مقایسه ای تنگه هرمز از نگاه کنوانسیون های بین الملل و حقوق ایران

 

]]>
دوره تخصصی خلاقیت برتر 2017-07-30T04:18:04+01:00 2017-07-30T04:18:04+01:00 tag:http://century21.mihanblog.com/post/1449 admin دوره تخصصی خلاقیت برتربنام خداوند بخشنده و مهربانبعد از ماه ها تلاش شبانه روزی بالاخرهدوره فوق تخصصی: خلاقیت های برتر ؛ رونمایی شد.طرحی متفاوت از آموزش های هدفمند به همراه تجربیاتی ارزشمند؛  اجرای بیزنس قدرتمند با موضوع دلخواه و مشارکت در فروش…خارق العاده ترین سیستم کسب درآمد میلیونی و همکاری مستقیم با مهندس امین دارابی ۱۲ فصل آموزش تخصصی کسب و کار اینترنتی آموزش محور۳ فصل کارکردن بر روی باورها و دستیابی به موفقیت و ثروت ذهنیبخش تخصصی ایده پردازی و خلاقیتسیستم حرفه ای کارآفرینیمشارکت د دوره تخصصی خلاقیت برتر
بنام خداوند بخشنده و مهربان
بعد از ماه ها تلاش شبانه روزی بالاخره
دوره فوق تخصصی: خلاقیت های برتر ؛ رونمایی شد.
طرحی متفاوت از آموزش های هدفمند به همراه تجربیاتی ارزشمند؛  اجرای بیزنس قدرتمند با موضوع دلخواه و مشارکت در فروش…
خارق العاده ترین سیستم کسب درآمد میلیونی و همکاری مستقیم با مهندس امین دارابی 
۱۲ فصل آموزش تخصصی کسب و کار اینترنتی آموزش محور
۳ فصل کارکردن بر روی باورها و دستیابی به موفقیت و ثروت ذهنی
بخش تخصصی ایده پردازی و خلاقیت
سیستم حرفه ای کارآفرینی
مشارکت در ایده های جدید تیم میلیونرهای خودساخته به اجرای مستقیم مهندس امین دارابی ؛ و ایجاد منبع درآمد فوق العاده در کنار سایر مراحل اجرایی
ارائه وب سایت و اپلیکیشن تخصصی با دامین اختصاصی به نام شرکت کننده
بعد از اتمام دوره ، ۳۰ ساعت مشاوره تخصصی رایگان 
و پشتیبانی مادام العمر
برگزاری تورهای تفریحی آموزشی بعد از اتمام دوره با حضور مهندس دارابی 
ارائه بیش از ۴۰ ایده پولساز 
ارائه پکیج ویژه ابزارهای تولید محتوا به همراه دی وی دی ؛ ۳۲ ساعت فیلم های انگیزشی؛ آموزشی و برترین سمینارهای برگزار شده در کشور توسط برجسته ترین اساتید
ادامه مطلب...
]]>
پکیج کلید طلایی موفقی 2017-07-30T04:15:21+01:00 2017-07-30T04:15:21+01:00 tag:http://century21.mihanblog.com/post/1448 admin پکیج کلید طلایی موفقی اگه از زندگی و کارت رضایت نداری، اگه از وضعیت روحی و بی پولی خسته شدی، اگه احساس میکنی همیشه تو تمامی کارها بازنده ای و اعتماد به نفس پایین داری، اگه میخوای یک فعالیت جدید رو شروع کنی و یا حتی میخوای وضعیت زندگیتو بهتر و بهتر کنی و جاذب ثروت و موفقیت باشی ، این فایل ارزشمند به تو کمک میکنه .میتونی به کمک این فایل ارزشمند، برای تمامی لحظات زندگیت برنامه ریزی داشته باشی، میتونی شادی و لبخند رو به زندگیت برگردونی و اعتماد به نفست رو افزایش بدی و با یک برنامه ریزی دقیق و ا پکیج کلید طلایی موفقی

 اگه از زندگی و کارت رضایت نداری، اگه از وضعیت روحی و بی پولی خسته شدی، اگه احساس میکنی همیشه تو تمامی کارها بازنده ای و اعتماد به نفس پایین داری، اگه میخوای یک فعالیت جدید رو شروع کنی و یا حتی میخوای وضعیت زندگیتو بهتر و بهتر کنی و جاذب ثروت و موفقیت باشی ، این فایل ارزشمند به تو کمک میکنه .

میتونی به کمک این فایل ارزشمند، برای تمامی لحظات زندگیت برنامه ریزی داشته باشی، میتونی شادی و لبخند رو به زندگیت برگردونی و اعتماد به نفست رو افزایش بدی و با یک برنامه ریزی دقیق و افکار مثبت و باورهای بزرگ جاذب ثروت و موفقیت بشی.

یاد میگیری چه جوری میشه از انرژی کاینات استفاده کرد و به وسیله قوانین جذب تمام خواسته هاتو به دست بیاری

یادت نره رمز موفقیت تمامی ثروتمندان دنیا تغییر باورها و نگرش هاست…

ادامه مطلب...

]]>
ایده best idea FIX IT APPLICATION 2017-07-30T04:11:40+01:00 2017-07-30T04:11:40+01:00 tag:http://century21.mihanblog.com/post/1447 admin ایده best idea FIX IT APPLICATION خارق العاده ترین ایده خدماااااتیاونایی که به دنبال درآمد میلیاردی هستن این ایده عالی بهشون پیشنهاد میشهمدرن ترین ایده ارائه خدمااات بیش از ۸۰% مردم هر روز به این خدمات نیاز دارنیک طراح فراگیییر (همون طور که اسنپ و تپسی خیلی سریع تو موضوع مسافربری به درآمد میلیاردی رسیدن این ایده هم در زمینه خدمات خیلی سریع فراگیر میشه ) ارائه ایده در هر شهر فقط به یک نفر با قیمت: ۳۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان نمایندگی استان و اجازه فروش همین طرح به شهرهای اطراف با قیمت: ۵ ایده best idea FIX IT APPLICATION

خارق العاده ترین ایده خدماااااتی
اونایی که به دنبال درآمد میلیاردی هستن این ایده عالی بهشون پیشنهاد میشه

✔️مدرن ترین ایده ارائه خدمااات 
بیش از ۸۰% مردم هر روز به این خدمات نیاز دارن

✔️یک طراح فراگیییر (همون طور که اسنپ و تپسی خیلی سریع تو موضوع مسافربری به درآمد میلیاردی رسیدن این ایده هم در زمینه خدمات خیلی سریع فراگیر میشه ) 
✔️ارائه ایده در هر شهر فقط به یک نفر با قیمت: ۳۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان ⭕️
✔️نمایندگی استان و اجازه فروش همین طرح به شهرهای اطراف با قیمت: ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان ⭕️
✖️کرمان – کرمانشاه و همدان واگذار شده✖️

‼️ایده پردازی بینظیر مهندس سروش خادمی ادمین کانال میلیاردرهای آینده ایران به اجرای مدرن امین دارابی

ادامه مطلب...

]]>